Loading
Договір на виготовлення і поставку продукції Надрукувати Надіслати електронною поштою

Договір на виготовлення і поставку продукції

Договір на виготовлення та постачання продукції


м. Київ 08.01.91

Акціонерне товариство "АТЕК" в особі директора Матвійчука Івана Петровича, Що діє на підставі Статуту Акціонерного товариства, затвердженого 14 травня 1991 р.., Назви у подалі "Постачальник", з однієї стороні, І Московська підприємство оптової ТОРГІВЛІ запасними частинами до механізованіх агрегатів Шляхове будівніцтва в особі управителя контори Петрова Ігоря Володимировича, Що діє на підставі Положення про підприємство, затвердженого 14 червня 1990 р.., назва подалі "Покупець", з Другої стороні, укла цею договір про подані Нижче.
І. Предмет договору
1.1. Постачальник зобов'язується виготовити І поставіті продукцію, а покупець прийнято її І оплатіті в Термін, зазначених у доданій до задовольняють договором спеціфікації, Яка є невід'ємною частина договором.
2. Якість І комплектність продукції
2.1. Якість продукції, Що підлягає постачання, МАЄ відповідаті державним стандартам І технічнім умів.
2.2. Постачальник зобов'язаний на шкірно партію продукції, Шо постачається, видат сертифікат, Що посвідчує відповідність продукції вимог стандарту або технічніх умов.
2.3. Продукція, Шо постачається, підлягає обов'язковому маркіруванню згідно з вимог стандарту або технічніх умов.
3. Тара й упакування
3.1. Продукція, Шо постачається, пакується у тару Відповідно до вимог стандартів, або технічніх умов, зазначених у доданій до договору спеціфікації.
3.2. Кожне упакованих Місце винне мати маркірування на тарі, упаковці або бірці згідно з державним стандартом або технічнімі умів.
4. Ціна продукції І умови франко
4.1. Постачальник відвантажує продукцію на адресу покупця за цінамі, передбачених діючімі прейскурантами. Дослідні Зразки продукції оплачуються покупцем за калькуляцією, розроблення постачальником І погодження з покупцем.
4.2. Продукція, віготовлювана за ЦІМ договором, відвантажується на адресу покупця на умова франко-станція призначення.
5. Термін і порядок відвантажування продукції
5.1. Продукція, Шо постачається за ЦІМ договором, відвантажується на адресу покупця щоквартально однаковим партіямі, а у середіні кварталу - щомісячно.
6. Умови розрахунку
6.1. Розрахунок за ЦІМ договором Між постачальником І покупцем проводитися віставленням рахунка на інкасо, тоб з застосування акцептованої форми розрахунків.
6.2. У випадка Перелік нормативних покупцем рознарядка на постачання продукції І зазначенням іншого вантажоодержувача постачальнікові надається право вімагаті у нього віставлення акредитива для попередньої оплати вартості продукції, Що підлягає відвантажуванню на Його адресою.
7. Порядок кількісного І якісного приймання
7.1 Приймання продукції за кількістю І якістю проводитися покупцем у відповідності до інструкцій про порядок приймання продукції виробничо-технічного призначення, затверджених Державним арбітражем.
8. Додаткові умови договору
8.1. Після відвантаження постачальником продукції за рознарядка покупця на адресу організацій, розташованих у районах Далекої Півночі, на Сахаліні, Камчатці або Курільськіх островах, ця продукція підлягає відправленню у особливо міцній тарі, Що віключає псування І ушкодження вантажо на шляху руху.
9. Майнова Відповідальність сторін
9.1. Майнова Відповідальність сторін регулюється нормативними актами, встановленими діючім законодавством.
9.2. Кількість продукції, недопоставленої постачальником у один здавальній Період (квартал), додається до іншого здавального періоду. У цьому разі покупець МАЄ право накласти на постачальника Штрафні санкції за загальну кількість недопоставленої продукції у межах шестімісячного терміну давнини.
10. Порядок розгляданого суперечок І підсудність сторін
10.1. Усі суперечкі з задовольняють договором розглядаються в органах арбітражу:
Стосовно кількості - за місцем знаходження постачальника; Стосовно Якості - за місцем знаходження покупця.
11. Сума договору
11.1. Загальна ВАРТІСТЬ продукції, Що підлягає постачання, візначається у розмірі 17 574 тис.. крб. (Сімнадцять мільйонів п'ятсот сімдесят Чотири тис.. Крб.).
Примітка. У випадка Перелік нормативних ціні на продукцію, Що поставляється, Відповідно змінюється сума договору, Що оформлюється додаткової угіддя Між сторонами.
12. Термін дії договору
12.1. Термін договору встановлюється з 1 січня до ЗІ грудня 19__р.
13. Юридичні адреси сторін
13.1. Постачальник - м. Київ, Проспект Перемоги, 98 / 1, тел. 446-15-26.
Розрахунковий рахунок Н 53444-31586 у Акціонерному банку "Інко".
Покупець - м. Москва, 1-14, В. Тульський пров., 53, тел. 621-54-46.
Розрахунковий рахунок М 35756-18456 у Інкобанку м. Москви.
Додаток: спеціфікація на продукцію.

Постачальник ____________ І. П. Матвійчук
(Підпис)
Покупець ____________ І. Б. Петров
(Підпис)
Печатка постачальника Печатка покупця.

 
Лицензии, компании с лицензией
Licinfo.com.ua

Про центр

ЛІЦЕНЗІЙНИЙ ЦЕНТР - це більше 10000 отриманих ліцензій, це більше 7 років досвіду роботи на ринку, це тісна співпраця з сектором бізнесу, це надійне партнерство у сфері ліцензування - старту для Вашого бізнесу

Вибираючи нас

Ви знаходите надійного партнера, 100% гарантію отримання ліцензії, ліцезірованіе у всіх сферах діяльності, послуги в стислі терміни, грамотну цінову політику

Яндекс.Метрика